Ośrodek Delfin

w Ośrodku

Plac Zabaw

Dla najmłodszych jest piękny plac zabaw. Można się wspinać, zjeżdżać, sterować łodzią, patrzeć przez lunetę a także huśtać się.  

Wycieczki rowerowe

Przebiegająca obok naszego Ośrodka trasa rowerowa Ślesin – Ignacewo – Ślesin to prawie trzydzieści kilometrów z wieloma atrakcjami, które zachęcają do postoju i odpoczynku. Czas przejazdu zajmuje niewiele ponad dwie godziny, ale ilość wrażeń wynagrodzi każdemu zmęczenie.

Wędkarstwo

Jezioro Mikorzyńskie słynące z czystej wody i sprzyjających rozwojowi ryb warunków jest istnym rogiem obfitości, w którym wędkarze mogą liczyć na bardzo ciekawe okazy. Tak dorodnych szczupaków, karpi, sandaczy, sumów, amurów i linów z trudem można szukać w innych częściach kraju.

Kajaki

Jezioro Mikorzyńskie należące do tak zwanej Wielkiej Pętli Wielkopolski dzięki swoim walorom często jest miejscem, w którym organizowane są zawody kajakarskie. Ale także osoby lubiące rekreacyjnie pływać kajakiem mogą u nas z dużą przyjemnością rozwijać swoją pasję.

Zabawy na plaży

Plaża o drobnym piasku pozwala na przyjemne opalanie się, grę w siatkówkę plażową, czy spacery. Gościom proponujemy wynajem leżaków, a znajdujący się w pobliżu Beach Bar zadba, by orzeźwiający, chłodny napój zawsze był w zasięgu ręki.

Quady

Quady to idealne pojazdy do terenowej jazdy, w szczególności, gdy teren nie należy do równych, twardych, suchych, płaskich, pustych. Jednym słowem, jeśli coś może wzbudzić w szczerym polu silne emocje, jest to na pewno czterokołowy motocykl. Pokonywanie trudnego terenu jest równie ekscytujące jak zmagania na torze z przeszkodami.

Speed Ball

Paintball na świeżym powietrzu to atrakcja sama w sobie. W miastach takich warunków, plenerów do swobodnego podchodzenia przeciwnika, otaczania, przygotowywania zasadzki, szturmowania, walki pochodowej, snajperskich popisów nie można z łatwością uświadczyć.

Łucznictwo

Trafieniu w dziesiątkę sokole oko na pewno sprzyja, ale strzelanie z łuku to również odpowiednia koncentracja, postawa i technika. Okazji do uprawiania łucznictwa nie ma wiele, dlatego możliwość zmierzenia się z odległością i tarczą w naszym Ośrodku cieszy się dużą popularnością.

Strzelnica

Amatorom strzelania proponujemy skorzystanie z naszej polowej strzelnicy, na której można „ćwiczyć oko”, używając broni pneumatycznej. Strzelnica jest „rozstawiana” każdorazowo na potrzeby organizowanej imprezy. Bezpieczne, kontrolowane warunki, opieka doświadczonego instruktora pozwalają na zasmakowanie w tej rzadkiej przyjemności.

Wego Kite Tubing

Pomiędzy podniebnymi wojażami na spadochronie a szaleństwami na kółkach plasuje się wego latawiec. Potrafi wznosić się na wysokość kilku metrów nad wodą. Potrafi ślizgać się na falach i dostarczać niespodziewanych przeżyć. Latanie na wego trudno porównać z czymkolwiek innym. To jest coś naprawdę wyjątkowego.

Skaczace kółka

Duże dmuchane koło i łódź motorowa są w stanie dostarczyć emocji i zabawy o jakiej marzy niemal każdy amator wodnych atrakcji. Trzymać się należy kurczowo, bo jazda na kółkach przypomina trochę ujeżdżanie niesfornego byka. No może niezbyt wyrośniętego byczka. Podskoki, zrywy, gwałtowne skręty nie należą do rzadkości.

Narty Wodne

To trzeba przeżyć samemu. Wynalezione prawie sto lat temu przez pomysłowego i odważnego Amerykanina narty wodne dostarczają emocji, które czuje się przez kilka dni, a przez kilka miesięcy się o nich opowiada. Jadąc za holującą motorówką, czując wiatr we włosach można poczuć smak prawdziwego życia.

Wakeboard za motorówką

Pewien pozytywnie zakręcony „szaleniec” pozazdrościł snowbordzistom i połączył pływanie na nartach wodnych z szusowaniem na desce snowboardowej. Sport, którego przynajmniej raz w życiu trzeba spróbować, a którego opanowanie jest na tyle łatwe, że z powodzeniem mogą go „uprawiać” już siedmiolatki. Do dyspozycji mamy specjalną motorówkę firmy MasterCraft